fbpx

Standardowe sprzątanie

3 godz | od 250 zł

Jest to usługa dla tych Państwa, który chcą podtrzymać ład i porządek w swoim gospodarstwie domowym.

Usługa standardowego sprzątania mieszkania z naszą firmą gwarantuje czystość i porządek w Państwa domu. To taki rodzaj sprzątania, który polecamy zamawiać klientom korzystającym wcześniej z usługi komoleksowego  sprzątania mieszkań. Wybierając ten rodzaj sprzątania, poświęcamy mniej czasu na trwałe zabrudzenia, nie czyścimy plam i nie wycieramy baterii. Wszelkie prace wykonujemy na wysokości wzrostu sprzątającego. Nie używamy drabiny. Dlatego też szybkie sprzątanie zajmuje nam mniej czasu.

We wszystkich pomieszczeniach wytrzemy klamki od drzwi, włączniki, kinkiety, parapety, lampy i świeczniki.  Ułożymy w porządku przedmioty znajdujące się na meblach, wyczyścimy szklane powierzchnie i lustra. Odkurzymy również meble i podłogę. Wytrzemy listwy przypodłogowe i umyjemy podłogi.

 

2 godz | od 119 zł

W pokoju dziennym pościelimy łóżko, zbierzemy śmieci, wytrzemy urządzenia elektryczne i umyjemy podłogi.  Sprzątanie w tej wersji zajmuje nam około 30-40 minut ( zależy od rozmiary pomieszczenia i  wielkości powierzchni).

W kuchni wyczyścimy płytę, zlew, umyjemy miejsce na kosz na śmieci, wytrzemy blat i stół. Sprzątanie kuchni zajmuje nam 30 minut.

W łazience pozbieramy i złożymy wszystkie rzeczy oraz ułożymy je w widocznym miejscu (np. na pralce do prania). Umyjemy wannę, bidet,  zlew, muszlę klozetową i wszystko pod nią. Wyczyścimy pralkę. Wydezynfekujemy muszlę klozetową,  odkurzymy dywaniki łazienkowe. Sprzątanie łazienki zajmuje nam około 40 minut.

Jest to usługa dla tych Państwa, który chcą podtrzymać ład i porządek
w swoim gospodarstwie domowym.

Kawalerka

1,5 - 2 godziny

2 pokojowe

2 - 3 godziny

3 pokojowe

3 - 4 godziny

4 pokojowe

5 - 6 godzin

Nasz cennik

Przedstawione ceny za usługę sprzątania standardowego nie obejmują usług dodatkowych.

119 zł

1,5-2 godziny

Standard

Standard

2-3 godziny

184 zł

Standard

3-4 godziny

224 zł

bg_star_5

5-6 godzin

Standard

264 zł

Opinie naszych klientów

Ewa

Pierwszy raz kupiłam abonament miesięczny w firmie doodo. Dzięki niemu otrzymałam bardzo dużo zalet: ten abonament bardzo się opłaca, przychodzi do mnie zawsze ta sama Pani sprzątająca, jest on regularny. Polecam!!

Damian

Bardzo dziękuję firmie doodo za porządek w moim domu. Pani sprzątająca regularnie sprząta u mnie 2 razy w tygodniu, dlatego bardzo polecam abonament miesięczny!

Mateusz

Rewelacja !!! Przystępna cena, a co najważniejsze szybki czas realizacji. Co miesiąc kupuję abonament miesięczny i przez cały miesiąc mam świetnie posprzątany dom. Dziękuję doodo !!

Inne nasze usługi

Sprzątanie kuchni

Mycie wnętrza lodówki

Mycie piekarnika

Scroll Up

PL

FAQ

Praca w zespole sprzątającym

Szybki kontakt:

+48 515 340 770

Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%
Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%