fbpx

Sprzątanie kuchni

3 godz | od 250 zł

Każda gospodyni domowa stara się aby jej kuchnia wyglądała czysto i schludnie. Dba o czystość i porządek.

Każda gospodyni domowa stara się aby jej kuchnia wyglądała czysto i schludnie. Dba o czystość i porządek. Średnio, statystycznie każda kobieta w ciągu swojego życia spędza w kuchni 18 lat, a 6 z tych lat zajmuje jej sprzątanie kuchni. Kuchnia jest miejscem dla rodziny. To tu najczęściej zbierają się wszyscy domownicy. To tu zapraszani są goście i najczęściej, to właśnie kuchnia jest wizytówką całego domu.  Sprzątanie kuchni zajmuje dużo czasu i wysiłku. Nie każdy przecież ma ochotę aby tracić 3-4 godziny na to, żeby sprzątać po każdym posiłku, wycierać okruszki i sprzątać blaty.

1 godz | od 79 zł

Jeżeli po każdym posiłku  będziemy starać się utrzymywać kuchnię w czystości, to kompleksowe sprzątanie kuchni przez firmę Doodoo będzie dobrym rozwiązaniem raz na trzy miesiące.

Zasada jest taka: w kuchni istnieją dwa rodzaje zabrudzeń: związane ze spożywaniem posiłków i e zabrudzenia, które powstają w skutek osiadania kurzu na urządzeniach i meblach.  Jeżeli  blaty kuchenne, płyty i kafelki kuchenne długo nie były myte, nazbiera się na nich wiele zabrudzeń i domycie ich będzie trudne.

 

Nasza ekipa sprzątająca rozpoczyna swoją pracę od góry do dołu, zaczynając od najbardziej odległego miejsca w kuchni do wyjścia. Na początku poświęcamy czas na zabrudzenia powstałe po jedzeniu, czyścimy okap , a w tym czasie spryskujemy zlew środkami chemicznymi,  aby powstały tam brud mógł się rozpuścić. Następnie nasz pracownik otwiera wszystkie szafki, wyjmuje z nich naczynia, produkty itp. Myje wnętrze szafek i wkłada na miejsce wyjęte rzeczy.

Kolejnym etapem jest mycie podłóg „na błysk„ i wycieranie z kurzu wszystkich powierzchni, parapetów, szafek kuchennych, fasad, mebli kuchennych, nóżek krzeseł, rozet, włączników itp.

Po skończonych pracach, nasz pracownik powtórnie umyje podłogę i na tym zakończy pracę.

Kompleksowe sprzątanie kuchni  od podstaw przez naszego pracownika zajmuje około 3-6 godzin.

Standardowe  sprzątanie kuchni zajmuje około 1 godziny.

Czas sprzątania zależy od:

  • Rodzaju zabrudzeń piekarnika, lodówki, szafek i mikrofalówki
  • Stopnia zabrudzenia tłuszczem
  • Ilości przedmiotów w szafkach i na odkrytych powierzchniach.

Kompleksowe sprzątanie kuchni we Wrocławiu w serwisie Dodoo będzie wahała się w granicach 149– 299 zł. (Jest to cena orientacyjna)

Jeżeli Państwa kuchnię trzeba sprzątnąć oddzielnie, pomijając inne pomieszczenia, wtedy nasz pracownik zaproponuje Państwu dodatkową ofertę –sprzątanie na godzinę – 250zł za godzinę. Jeśli zamówili Państwo generalne sprzątanie, to do tej usługi możecie Państwo dokupić usługi dodatkowe:

  • Umycie wnętrza lodówki (25 zł pusta / 40 zł z produktami)
  • Umycie piekarnika (40zł)
  • Umycie mikrofalówki (25 zł)
  • Wyjęcie produktów i przedmiotów z szafek kuchennych oraz umycie szafek (40 zł za godzinę)

Należy dodać, że nasi pracownicy przywożą swoją Eko chemię do czyszczenia kuchni, która może nie wyczyścić szczególnie trudnych zabrudzeń. Dlatego prosimy klientów, żeby na wszelki wypadek miał w domu silne środki do czyszczenia kuchni w przypadku, gdy nasze produkty okażą się być za słabe.

Kompleksowe  sprzątanie kuchni we Wrocławiu będzie łatwiejsze, jeżeli  będziecie je Państwo zamawiać częściej i w naszej firmie.

Każda gospodyni domowa stara się aby jej kuchnia wyglądała czysto i schludnie.
Dba o czystość i porządek.

Standardowe

1 - 3 godziny

Kompleksowe

3 - 6 godzin

Opinie naszych klientów

Ewa

Pierwszy raz kupiłam abonament miesięczny w firmie doodo. Dzięki niemu otrzymałam bardzo dużo zalet: ten abonament bardzo się opłaca, przychodzi do mnie zawsze ta sama Pani sprzątająca, jest on regularny. Polecam!!

Damian

Bardzo dziękuję firmie doodo za porządek w moim domu. Pani sprzątająca regularnie sprząta u mnie 2 razy w tygodniu, dlatego bardzo polecam abonament miesięczny!

Mateusz

Rewelacja !!! Przystępna cena, a co najważniejsze szybki czas realizacji. Co miesiąc kupuję abonament miesięczny i przez cały miesiąc mam świetnie posprzątany dom. Dziękuję doodo !!

Inne nasze usługi

Mycie wnętrza lodówki

Mycie piekarnika

Scroll Up

PL

FAQ

Praca w zespole sprzątającym

Szybki kontakt:

+48 515 340 770

Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%
Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%