fbpx

Umycie wnętrza lodówki

3 godz | od 250 zł

Do każdej usługi sprzątania mieszkania, możecie Państwo dokupić dodatkowy serwis mycia lodówki.

Do każdego rodzaju sprzątania możecie Państwo dokupić usługi dodatkowe: Mycie lodówki. Lodówka może być z produktami lub bez nich. Od tego zależy wysokość opłaty.

30 min | od 20 zł

W cenę sprzątania kuchni wchodzi mycie wszystkich urządzeń elektrycznych i fasad, a na Państwa życzenie, można dołączyć do tego mycie lodówki, mikrofalówki, piekarnika.

Sprzątający zacznie swoją pracę od umycia lodówki. Wyjmie z niej wszystkie produkty, umyje pułki, wytrze je i włoży na miejsce wyjęte z niej produkty. 

  • Pusta lodówka – 20 zł
  • Lodówka z produktami – 32 zł

Jeżeli lodówkę przed umyciem należy rozmrozić, to lepiej wyłączyć ją przed przyjściem naszego pracownika. Rozmrożenie zajmuje czas i pracownik może nie zdążyć jej umyć.

Umycie lodówki zabrudzonej w standardowy sposób zajmuje nam około godziny. Jeżeli lodówka jest pusta, to do jej umycia potrzebujemy około 20-30 minut.

Do każdej usługi sprzątania mieszkania, możecie Państwo dokupić dodatkowy serwis mycia lodówki.

z produktami

30 min

bez produktów

1 godzina

Opinie naszych klientów

Ewa

Pierwszy raz kupiłam abonament miesięczny w firmie doodo. Dzięki niemu otrzymałam bardzo dużo zalet: ten abonament bardzo się opłaca, przychodzi do mnie zawsze ta sama Pani sprzątająca, jest on regularny. Polecam!!

Damian

Bardzo dziękuję firmie doodo za porządek w moim domu. Pani sprzątająca regularnie sprząta u mnie 2 razy w tygodniu, dlatego bardzo polecam abonament miesięczny!

Mateusz

Rewelacja !!! Przystępna cena, a co najważniejsze szybki czas realizacji. Co miesiąc kupuję abonament miesięczny i przez cały miesiąc mam świetnie posprzątany dom. Dziękuję doodo !!

Inne nasze usługi

Mycie piekarnika

Scroll Up

PL

FAQ

Praca w zespole sprzątającym

Szybki kontakt:

+48 515 340 770

Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%
Zostaw swój adres email, a wyślemy Ci kod rabatowy na 10%